Укр

Крем-мед – смачний і корисний тренд

2019.02.14
8269

Представляємо новий продукт

Останнім часом все популярнішими стають крафтові продукти. Люди вимагають чогось особливого, лімітованого, незвичного та, обов’язково, натурального.

Бджолярі і виробники меду почали експериментувати. У результаті пошуків створили продукт, який вмить став справжнім трендом серед істинних гурманів –  крем-мед – продукт із ніжною пастоподібною консистенцією.

На полицях магазинів цей продукт з’явився не так давно, тож пропонуємо дізнатись більше про його властивості та особливості виготовлення.

Білий крем-мед роблять зі свіжого меду, який ще не кристалізувався. Його довго вимішують спеціальними міксерами, не допускаючи нагрівання. Таким чином мед втрачає в’язкість, насичуючись киснем. У кінці процесу отримуємо однорідну світлу масу, котра зберігає форму і легко набирається ложкою. Cмак натурального меду зберігається.

Ще однією особливістю крем-меду є додатки, які вносять у процесі вимішування. Технологія виготовлення не дозволяє додавати свіжі фрукти та ягоди, оскільки вони містять воду. Саме тому їх висушують спеціальним методом, за допомогою якого зберігаються усі корисні властивості.

Не лише дорослі, але й діти полюбляють медові ласощі. Натуральний та корисний крем-мед із додатками зміцнить імунітет та подарує заряд бадьорості й настрою малюку на цілий день.

Можна приготувати цей смаколик самостійно, однак краще придбати його у перевіреного виробника, адже він дотримується усіх пропорцій і технологій. Ви можете бути впевненими у якості крем-меду компанії «Асканія-Пак», який виготовляють за найвищими стандартами.

Крім цього до вашого вибору запропоновано широку смакову палітру: заходьте, переглядайте та обирайте!

https://ascania-pack.com/catalog/honey/opt-typ-produktsiyi:krem-med

Спробуйте! І Ви не зможете зупинитись!

Підписатись на новини