Укр

Виробництво і експорт меду

Каталог продукції меду ТМ «Асканія»

Ми пропонуємо широкий асортимент натурального меду поліфлорних і монофлорних сортів, а також серію мед-кремів власного виробництва.

Перейти в каталог

Виробництво меду

Наше виробництво меду відповідає найвищим стандартам якості. Завдяки передовим світовим технологіям, ми простежуємо мед на усіх етапах виробництва і гарантуємо лише безпечний і натуральний продукт.

Дізнатися більше

Бджільництво в Україні

Україна є одним із найбільших виробників та експортерів меду в світі. Компанія «Асканія-Пак» створює всі умови для розвитку українського бджільництва, яким в Україні займаються близько 700 тис. бджолярів та професійні пасічні ферми.

Дізнатися більше

Лабораторія і контроль якості

Власна лабораторія компанії «Асканія-Пак» - це контроль якості меду на всіх етапах виробництва: від збору до фасування. Наш мед проходить вхідний та вихідний контроль з використанням систем провідних світових виробників!

Дізнатися більше

Експорт меду

Компанія «Асканія-Пак» є лідером з експорту меду в Україні! Ми постачаємо мед у понад 20 країн світу та регулярно забезпечуємо наших партнерів високоякісним натуральним медом. 

Дізнатися більше

Закупівля меду

Ми працюємо з професійними заготівельниками меду по всій Україні. Ми пропонуємо комфортні та сприятливі умови співпраці.

Дізнатися більше

Співпраця

Компанія «Асканія-Пак» - це майже 20 років успішної співпраці з українськими та міжнародними партнерами. Ми виробляємо і фасуємо продукти харчування під власною ТМ, а також пропонуємо виробництво і фасування під вашою ТМ (Private Label). Запрошуємо вас до співпраці!

Дізнатися більше

Енциклопедія меду

Усі знають про корисні властивості меду, але ми пропонуємо вам дізнатися більше. Мед є не лише корисним пробіотиком - сфера його застосування дуже широка. Детальніше – в енциклопедії меду.

Дізнатися більше