Укр

Лабораторія і контроль якості

Власна лабораторія компанії «Асканія-Пак» - це контроль якості на всіх етапах виробництва!

  • сучасне обладнання;
  • перевірка меду на наявність антибіотиків і ветеринарних препаратів.

Наш мед проходить 3 етапи вхідного та вихідного контролю, останній етап якого підтверджений висновками незалежної лабораторії QSI (Німеччина). Аналіз проводиться методом ELISA з використанням тестових систем провідних світових виробників: R-Biopharm (Німеччина) і Тека (Італія).

Підхід компанії «Асканія-Пак» до якості продукту:

Ми здійнюємо контроль якості сировини на всіх етапах закупівлі:

  • закупівля меду лише у затверджених постачальників і бджолярів-партнерів;
  • відбір проб меду з кожної пакувальної одиниці, пломбування усіх контейнерних одиниць до моменту доставки лоту на склад компанії «Асканія-Пак»;
  • купівля лише затверджених партій, які відповідають високим стандартам якості.

Компанія «Асканія-Пак» проводить перевірку, а при необхідності - відбракування меду ще на етапі закупівлі. Зокрема, не допускається мед, який не відповідає фізико-хімічним параметрам, а також мед з антибіотиками й ветеринарними препаратами або залишками цих препаратів.

Мед компанії «Асканія-Пак» відповідає усім стандартам якості кінцевого продукту: національні стандарти на відповідність нормам ЄС (Директива Ради 2001/110/ЄС), якість кожної партії готової продукції підтверджена у міжнародній незалежній лабораторії, що спеціалізується на контролі якості меду - QSI Bremen, Німеччина.