Укр

Компанія «Асканія-Пак» почала експортувати мед в Саудівську Аравію

2020.02.17
5380

У грудні 2019-го компанія «Асканія-Пак» здійснила перші поставки меду в Саудівську Аравію. 

«Ринок КСА має великий потенціал, – розповіла Ольга Стадник, керівник відділу експорту компанії «Асканія-Пак», – наприкінці 2019-го року ми взяли участь у першій торговій місії з України в Саудівську Аравію. І хоча ця країна є споживачем рідкого меду, однак участь в заході допомогла нам зрозуміти, що наша лінійка крем-медів з ягодами, фруктами та горіховими пастами подобається споживачу», – розповіла Ольга Стадник.

Саудівська Аравія стала 18-ою країною світу, куди компанія експортує мед-крем для роздрібного ринку, серед них: США, Канада, Сінгапур, Ірак, Катар, а також країни Європи.

«Ми давно помітили, що споживачу подобається корисний і натуральний продукт, але ніхто не любить, що мед кристалізується і його стає незручно споживати, – розповідає Ольга Стадник, – це підштовхнуло нас до виробництва мед-крему з додаванням різних ягід, фруктів, горіхів та насіння. Щоб його створити нам знадобилося немало часу, і найскладнішим етапом розробки технології виробництва було створення стабільної, максимально зручної для споживання консистенції».

В Україні є дуже велика кількість соняшникового меду і ми є основним його продуцентом у світі: «Мед із соняшника вирізняється своїми корисними властивостями для людини, а за своїми фізико-хімічними параметрами ідеально підходить для переробки і виготовлення мед-крему. Ця технологія не нова, і була винайдена ще на початку минулого століття в Канаді», – розповідає Ольга.

Підписатись на новини