Укр

Асканія-Пак планує нарощувати обсяги експорту фасованого меду

2019.02.18
6275

Компанія «Асканія-Пак» в 2018 році експортувала понад 7,5 тис. тон меду, що склало 15% від загального обсягу експорту меду з України. У цьому році компанія також планує збільшити обсяги експорту меду і активно працює над розвитком продажів фасованого меду для роздрібного ринку.

Про це AgroPortal.ua розповіла директор з експорту ТОВ «Асканія-Пак» Ольга Стадник під час міжнародної виставки «Зелений тиждень» в Берліні, де компанія в рамках українського павільйону представила широкий асортимент меду власного виробництва.

«Група компаній «Асканія» була заснована більше 20 років тому і на сьогодні налічує близько 15-ти різних бізнес-напрямків. Одним із них є переробка і експорт меду компанією «Асканія-Пак». Ми пропонуємо широкий асортимент натурального меду поліфлорних і монофлорних сортів, а також серію власного виробництва – мед-крем з натуральними добавками», – зазначає Ольга Стадник.

За її словами, для компанії, як для виробника і експортера, головними міжнародними виставками є SIAL і ANUGA. На виставці «Зелений тиждень» компанія бере участь вперше.

«Цей захід має більше формат ярмарки, а не виставки для пошуку бізнес-партнерів. Тому нашим завданням було проаналізувати смаки європейських споживачів, зрозуміти які наші продукти будуть купувати найбільше, а що необхідно доопрацювати, а також визначити нашу цільову аудиторію. Це щось на зразок регіонального дослідження ринку. Ми експортуємо свою продукцію у 27 країн світу, в тому числі і в Німеччину, тому цей ринок цікавий для нас», – розповідає Ольга Стадник.

На стенді «Асканія-Пак» крім традиційного меду була представлена лінійка мед-крему з додаванням натуральних ягід, імбиру, лимону і шоколаду.

«Мед-крем – це новий продукт у нашому асортименті меду, ми експортуємо його з листопада 2017 року. Ми розуміємо, що європейський споживач хоче чогось нового, корисного і натурального, тому запропонували продукт здорового харчування – мед з додаванням натуральних інгредієнтів. Як показав ринок, споживач хоче, щоб продукт був однорідним, гарного кольору, мав виражений смак і при важливо, щоб він був натуральним. Наш асортимент мед-крему повністю відповідає цим критеріям», – каже Ольга Стадник. Також вона зазначила, що наразі частка мед-крему в загальному обсязі виробленої продукції невелика і поточні потужності дозволяють виробляти необхідні обсяги. Але при збільшенні експорту компанія можливо встановить додатково нове обладнання вже у 2020 році.

Джерело: AgroPortal

Підписатись на новини